Antonín Vojtek - malíř jižní Moravy

Všechny dopisy

strana 1 / 2
1   2   >   >>  

11. 02. 2018
M. L.
 

Dobrý den, rada bych si od Vás koupila obrázek a to z výběru...

 

Dobrý den, děkuji zájem a dotaz. V dalším mailu budete mít podrobnější informaci. Srdečně zveme k návštěvě ateliéru.

Jitka Vojtková

11. 11. 2017
A.K.
 

Moc děkuji za suprovní " Svatomartinské " dopoledne v synagoze. Byl to velmi pěkný kulturní zážitek, který ještě vstřebávám. Ale bohužel, že opatruji svou maminku,kterou nemohu nechat dlouho samotnou, tak jsem nemohla zůstat na autogramiádu. Mohla bych si přijít knihy a kalendář nechat od Mistra podepsat do Galerie 99? Monohokrát děkuji A. Klimovičová

 

Dobrý den, děkujeme a určitě se zastavte.

18. 01. 2017
Iva
 

Chtěla bych se zeptat, jestli je možné zaslat váš kalendář i poštou?

 

Ano, všechny knížky z našeho nakladatelství a samozřejmě i kalendář zasíláme poštou. Možnost platby domluvíme individuálně. Je možnost zaslat na dobírku, převodem na účet. Děkuji za zájem...

12. 11. 2014
Milena.G.
 

Prohlížím Vaše stránky a moje srdce se dojalo až k slzám..jediný pocit - měkké a objímající. Děkuji za prožitek a přeji Vám pevné zdraví a dlouhá léta !

Milena G.

 

Dobrý den, děkuji. Přeji i Vám krásné dny, pevné zdraví a třeba se někdy potkáme v mé milované krajině nebo na výstavě. A.V.

11. 11. 2014
Anna P.
 

Viděla jsem v televizi pořad o katránu tatarském a Vaše obrazy. Naprosto mne uchvátily, jsem jimi nadšená, jsou úžasné, vyzařuje z nich něco, co bych si dovolila nazvat "potrava pro mou duši". Děkuji. Anna P.

 

Milá Anno, je to od Vás milé. Každý kdo má rád moje obrazy, je mým přítelem. Pokud by jste v budoucnu chtěla, rád se Vám budu věnovat v Břeclavi nebo na některé mé výstavě...

21. 08. 2014
Václav Š.
 

Vážený pane Vojtku, děkujeme za úžasný zážitek při naší včerejší návštěvě u Vás. Vaše nevšední ochota věnovat se předem neobjednaným návštěvníkům je nevídaná. Přejeme hodně zdraví a inspirace do další práce. Stejně máte štěstí, vybral jste si fantastickou modelku - Jižní Moravu.

 

Vážený pane, bylo mi ve Vaší společnosti příjemně. Mám rád nejen přírodu, ale také setkávání s lidmi. Přeji vše dobré a budu se těšit na další návštěvu. S pozdravem A.V.

02. 01. 2014
Jana N.
 

Ať Vaše obrázky dělají radost nám, nenadaným, ještě dlouhá léta a ať Vám energie a nadhled vydrží. Vaše Jaro na Pohansku je pro mne pohlazením po duši...a nejen ono... jste to především Vy a Vaše světýlka v očích... hodně zdraví přeji. Jana N.

 

Děkuji za krásná slova a přání! Ať se opět setkáme a Vaše radost ze života,která je tolik inspirující, ať má bezedné dno !!! Vše dobré i Vám ! A.V.

01. 11. 2012
Josef D.
 

Vážený pane Vojtek!

Velmi rád si často prohlížím Vaše obrazy, obrazy plné něhy, krásy a opravdovosti. Z Vašich obrazů je vidět, že jste se svým krajem pod Pálavou skutečně citově srostlý neboť Vaše obrazy o tom naprosto přesvědčivě vypovídají. Přeji Vám ještě mnoho tvůrčích sil a  Galerii 99 mnoho a mnoho zdařilých a bohulibých akcí. S úctou Josef Duspiva.

 

Vážený pane Duspivo,velmi děkuji za vlídná slova...na webu je jen ukázka, nové obrazy jsou k vidění především v ateliéru a na výstavách. A.Vojtek

25. 10. 2012
B. Dagmar
 

Úžasný,vlastním 3ks obrazů pana Vojtka,díky mému otci ( Ivo Pavlíček ),který s ním snad měl studovat,bylo mi tenkrát okolo 20 let a už tenkrát mě jeho obrazy zaujaly.

 

Děkuji, to mě těší.Na tatínka rád vzpomínám...A.Vojtek

16. 01. 2012
Sonja V.

poděkování

Dobrý den,milý pane Vojtek.

Chtěla jsem vidět něco pozitivního, nalistovala Pozitivní noviny a tam se potkala s Vámi,s Vašimi obrazy. Je to tak blízké! Vzpomenula jsem na otce,...on ohromně citlivě vnímal přírodu a krásné obrazy. Některé mě opravdu vzaly za srdce, myslím,... Kdybych se někdy dostala do Břeclavi, bylo by možné vidět Vaše originály? Asi v galerii, že?

Všestranně dobrý rok 2012 přeje

S.V.

 

Milá paní Sonjo, rád se s Vámi setkám a děkuji za milá slova. Obrazy jsou k vidění v Galerii 99, ale hlavně v Galerii A.V ve Staré Břeclavi.

Zdraví Antonín Vojtek

1   2   >   >>  

Co nás čeká

Křest kalendáře A.V. pro rok 2019 a nové knihy Horním Bojanovicím s láskou
Horním Bojanovicím s láskou - Antonín Vojtek
Můj rodný kraj 2019 kalendář s obrazy A. Vojtka
SVĚTLUŠKA hlasování pro A. Vojtka

Novinky stručně

Julie Vojtková HlavaNEhlava - výstava
SVĚTLUŠKA hlasujte pro A.Vojtka
Jana Rozková - žena malířka
Praha ANDĚLSKÁ VÝSTAVA
Horním Bojanovicím s láskou KNIHA

Všechna práva vyhrazena

Použití pouze s písemným souhlasem autora

Vaše vzkazy

Galerii 99 nyní najdete také na facebooku

Videa z akcí

 

JOUDAweb - autorka © Taťána Kubátová, e-mail:obchod@tkweb.cz, web: www.jouda.tkweb.cz            Aktualizováno: 15. 11. 2018