Antonín Vojtek - malíř jižní Moravy

Všechny akce

strana 1 / 4
1   2   3   4   >   >>  

31. prosince2020
POZDRAV Z VERNISÁŽE+ kalendář pro rok 2021

Jitka a Antonín Vojtkovi Brno 2020

NEJVĚTŠÍ naše RADOST JE BÝT S VÁMI.

POSLEDNÍ NÁVŠTĚVNÍK VERNISÁŽE V BRNĚ 27. SRPNA 2020 NÁM UDĚLAL KRÁSNOU FOTKU. Díky ZBYŇKU!

 

Milí přátelé, stále častěji se nás ptáte na naše tradiční podzimní setkání se křtem kalendáře s obrazy Antonína Vojtka. Věřte, že o tom od jara přemýšlíme. Taková akce se nedělá ze dne na den a my už ji od minulého roku připravujeme. Jen letos, poprvé za celou historii, stále nevíme termín. Ta nejistota je velká. Máme tolik otázek.

Budeme, budete zdraví? Nebudeme v karanténě? Přijdete? Nebude vám vadit rouška? Koupíte si kalendář i bez veřejného slavnostního setkání? Podpoříte nás? Protože věřte, stojí to nemalé peníze a pracovní úsilí.

Velmi rádi bychom dodrželi tradici…ale co letos? Na jaře jsme museli zrušit zajímavé pracovní plány, galerie má finanční ztráty. Co dál? Kultura potřebuje podporu a naše galerie potřebuje vás.

 

Přijďte se PODÍVAT, přijďte se PORADIT, přijďte si VYBRAT, zveme vás k návštěvě Galerie 99 na Slovácké ulici. Můžete si udělat radost a budeme rádi, když nás jen navštívíte. Pracujeme po celé České republice a jsme tady v Břeclavi přes 20 let pro VÁS.

 

Jitka a Antonín Vojtkovi září 2020

 

Něco z historie :-)

V posledních létech vychází každoročně barevný kalendář s jeho dílem a patrony se stávají významné osobnosti České republiky (Chantal Poullain, Dagmar Havlová, Livia Klausová, Martina Štěpánková, Zuzana Slavíková, Andrea Čunderlíková, Hana Ulrychová, Gabriela Vránová, Bára Špotáková, Dagmar Kludská).Od roku 2001 se akt křtu kalendáře stává významnou společenskou událostí s bohatým kulturním programem. Od 2012 připravujeme setkání s dalšími osobnostmi z řad mužů České republiky, kteří přijmou záštitu nad kalendáři.Pro rok 2013 to byl rybář Jakub Vágner, následující rok zpěvák Jožka Černý, kalendář pro rok 2015 pokřtil prof.Jan Pirk, režisér Zdeněk Troška se této role ujal pro rok 2016, dalším byl herec Roman Vojtek. V roce 2017 se připojil zpěvák Michal David, kalendář pro rok 2019 pokřtil skladatel a hudebník Petr Malásek. Kalendář Antonína Vojtka pro rok 2020 dostává opět významný charitativní rozměr, protože bude za podpory firmy Model z Opavy a Projekty pomáhají, podporovat nadaci Světluška Českého rozhlasu Praha. Kmotrem se stal Ondřej Kepka.

 

17. října2020
LVHF spojení hudby a obrazů A. Vojtka

Antonín Vojtek a LVHF 2020

Obrazy a hudba, malíři a muzikanti to byl vždy jeden společný fascinující svět.

Je nám ctí, že se malíř Antonín Vojtek stal součástí skvělého hudebního projektu, který je v našem regionu ojedinělý. S radostí vás všechny zveme k poslechu výjimečných hudebníků a k návštěvě koncertů, které si pravidelně užíváme také.

Podívejte se na program LVHF pro rok 2020 a další detaily, které se připravují.

Těšíme se na setkání ve Valticích na závěrečném koncertě V. Lednicko-valtického hudebního festivalu v sobotu 17. října 2020 od 18 hodin.

Bude to skvělý večer.

Vystoupí Čechomor s Moravskou filharmonií Olomouc.

 

LVHF 2020 FOLKLORNÍ PROMĚNY Čechomor s Moravskou filharmonií Olomouc

26. září2020
DOA 2020

V této nevyzpytatelné době jsme se opět rozhodli svou účastí podpořit DNY OTEVŘENÝCH ATELIÉRŮ 2020 v JIHOMORAVSKÉM KRAJI.

Návštěva ateliéru Antonína Vojtka na ulici J. Moláka 3 ve Staré Břeclavi, bude možná pouze v sobotu 26. 9. 2020 v čase 14-17 hodin.

Vyhrazujeme si právo na změnu s ohledem na aktuální vývoj situace. Děkujeme za pochopení. Pro ověření možnosti můžete volat na číslo 723887977.

Jitka a Antonín Vojtkovi

 

Antonín Vojtek Brno 2020

 

Při toulkách Brnem, můžete obrazy Antonína Vojtka zhlédnout

až do 15. října 2020 v galerii Titanium.

14. září2020
Cyklus kreseb Z jižní Moravy 2020

Antonín Vojtek z cyklu kreseb z Jižní Moravy 2020

Vážení příznivci jižní Moravy, vážení návštěvníci, milí přátelé,

nadále upřednostňujeme osobní setkání v ateliéru nebo na akcích, výstavách, v galeriích...Ale rozhodli jsme si pro vás připravit novinku.

Budete mít možnost si zakoupit orig. kolorované práce Antonína Vojtka z cyklu Z jižní Moravy 2020. Díla na e- shopu nebudou adjustovaná a budou vhodná i k zaslání poštou jako volné listy. Věříme, že vás to potěší.

Jitka a Antonín Vojtkovi

31. srpna2020
LETNÍ POZDRAV a provoz galerie

Julie Vojtková LETNÍ - kolorovaná kresba

Vážení přátelé a návštěvníci GALERIE 99,

přejeme vám příjemné letní období. Galerie neplánuje dovolenou, ale může se stát, že ve vyjímečných případech zůstane zavřená. Někdy prostě musíme být i na jiném místě a nejde to jinak zařídit.

Plánujete-li k nám cestu, prosím, ověřte si aktuální situace. Těšíme se na každého návštěvníka a mrzelo by nás, kdybychom se minuli.

 

V Galerii 99 bude probíhat výstava SVĚT V GALERII 99.

Mějte se moc fajn a buďte zdraví! Děkujeme za pochopení.

Jitka a Antonín Vojtkovi

 

červenec 2020

27. srpna2020
Setkání KRAJINOU MÉHO SRDCE- výstava

...léto bude u téměř konce...je čas na setkání...připravujeme KRAJINOU MÉHO SRDCE

 

A. Vojtek a L. Vojtěchová galerie Titanium Brno

 

Vážení a milí kamarádi, příznivci výtvarného umění...přátelé jižní Moravy, letošní rok je úplně jiný, než jaké jsme měli plány. Museli jsme mnohé zrušit, omezit a zdá se, že i nadále nikdo neví, co se podaří realizovat.

Proto jsem s radostí přijal pozvání malířky Lenky Vojtěchové na společnou výstavu v galerii Titanium v Brně. Je to příležitost se setkat s obrazy, s krajinou jižní Moravy, se mnou, s hudbou...připravujeme.

Obrazy budou vystaveny od 15. 8. do 15. 10. a setkání s vernisáží se bude konat 27. srpna v 18 hodin.

 

...tak přiďte, rád vás všechny uvidím. Antonín Vojtek

 

Antonín Vojtek

17. července2020
SVĚT V GALERII 99 - výstava obrazů a fotografií

SVĚT V GALERII 99 kolektivní výstava

Vážení a milí příznivci, přátelé výtvarného umění, kamarádi,

pro letní období, kdy mnozí zrušili daleké cesty za poznáním do zahraničí, uskutečníme kolektivní výstavu obrazů a fotografií SVĚT V GALERII 99.

Zahájíme ji neobvykle besedou s MUDR. J. Grublovou a věříme, že se s dalšími zážitky přidají mnozí výtvarníci i návštěvníci.

Přejeme si prožít příjemný podvečer a představit vám zajímavá výtvarná díla.

 

s pozdravem Jitka a Antonín Vojtkovi

 

PŘÍJĎTE NÁS - GALERII - PODPOŘIT.

11. července2020
HODY BYLY, HODY BUDÚ....eště byly 4 týdně

Hody byly...

Kniha Horním Bojanovicím s láskou se podařila, máte ji doma a měla velký ohlas. Slíbil jsem, že napíši knihu o našich hodech.

Je napsaná. Usilovně na ní pracujeme, aby byla včas. Pokřtít bychom ji chtěli 11. července 2020 na předhodovém setkání.

Setkal jsem se s pochopením a laskavou pomocí místního obecního úřadu.

Tato kniha bude dílem nás všech. Pomohli jste, pomáháte. Jste skvělí! Ať dopadnou letošní hody tak nebo jinak, my všichni je oslavíme knížkou plnou textů, kreseb, písniček.

Ptám se, které město nebo obec, v širokém okolí má takovou knihu o svých hodech? Myslím, že žádné.

My hornobojanovští jsme šikovní, my ji budeme mít! Bude slavnostní s červenou podrovnávkou.

 

Děkuji za pomoc a podporu.

Antonín Vojtek jaro 2020

 

Antonín Vojtek

 

telefon 723887977, č.ú. 175346038/300

 

11. června 2020 v Horních Bojanovicích

14. června2020
KLAPKA TOUR 2020 opět s A. Vojtkem

klapka A. Vojtka pro festival ve Zlíně

CELÉ LÉTO BUDE PUTOVAT TENTO SKVĚLÝ PROJEKT.

Podporujeme ho již 12 rokem.

Z důvodu pandemie koronaviru se Zlín Film Festival přesunul na termín 4/9 – 10/9/2020. Dražba klapek proběhne v neděli 6. září od 13.00 v Kongresovém centru ve Zlíně.

 

 

KLAPKA TOUR 2020

OZC Zlaté jablko, Zlín 29/5 - 14/6/2020

ŠKODA Muzeum, Mladá Boleslav 23/6 - 9/7/2020

Galerie Bohéma, Olomouc 21/7 - 30/7/2020

Galerie Vaňkovka, Brno 4/8 - 17/8/2020

6. června2020
Víkend otevřených zahrad 2020

Vážení a milí přátelé a příznivci umění,

v dnešní čas není nic jistého. Ale pokud se nic nezmění, uvidíme se v rámci Víkendu otevřených zahrad 2020 v zahradnictví a v sídle firmy Květ v Blažovicích.

Bude to letos komornější, ale úplně nové obrazy Antonína Vojtka si nenechte ujít. Můžeme se setkat v sobotu 6. června v čase od 10 do 18 hodin.

Prostě nám chybíte.

Jitka a Antonín Vojtkovi a Jana a Jiří Vrbasovi

Víkend otevřených zahrad 2020 - výstava Antonína Vojtka

 

Plánujeme spolu s firmou Květ, že i letos (za dodržení všech hygienických doporučení) výstava obrazů Antonína Vojtka v rámci Víkendu otevřených zahrad proběhne. Můžete se těšit na novou kolekci obrazů, které mnohé vznikly v roce 2020.

30. duben 2020

 

***************************************************************************

 

Svátek otevírání běžně nepřístupných zahrad veřejnosti (Open Garden & Squares Weekend) vznikl v roce 1998 ve Velké Británii a probíhá vždy během druhého červnového víkendu. Projekt se setkal s velkým ohlasem a stal se postupně tradičním po celé Evropě.

 

V České republice se v roce 2010 pod záštitou Národního památkového ústavu poprvé otevřely 3 zahrady a jejich počet postupně vzrůstal. Do projektu zapojujeme i běžně navštěvovaná místa, ovšem s doplňkovým programem koncipovaným pro tuto ojedinělou akci. Rádi bychom v tento víkend prezentovali veřejnosti význam vegetace a posílili její postavení ve společnosti. Obvyklá forma je komentovaná prohlídka o historii, současném stavu i budoucích záměrech v zahradě či parku, doplněná dalším programem.

 

 

víkend otevřených zahrad

připravujeme... a ohlédnutí za minulými roky najdete zde

Víkend otevřených zahrad 2019

 

Milí návštěvníci a přátelé,

v tuto chvíli můžeme začít přemýšlet, jakou zvolíme formu a jestli bude možné výstavu uskutečnit. Sledujte, prosím, aktuální informace. Budeme se snažit to s ohledem na všechny požadavky a naše možnosti zvládnout. Těšíme se za všechny organizátory a na shledanou...

Jitka a Antonín Vojtkovi 16. duben 2020

4. června2020
Bude to KRÁSNÝ DEN

Brno kresba Antonín Vojtek

Vážení návštěvníci, milí přátelé, příznivci výtvarného umění,

čeká nás ještě hodně práce, ale věříme, že se uvidíme 4. června 2020 na krásném místě. Sledujte naše stránky, Fc a hlavně si rezervujte svůj čas.

 

Těšíme se

Jitka a Antonín Vojtek za všechny spolutvůrce a pořadatele

 

Výstavě přislíbil záštitu hejtman Jihomoravského kraje Bohumil Šimek.

 

Antonín Vojtek

 

ZRUŠENO

 

Velmi nás to mrzí, ale přestože jsme na přípravě výstavy Antonína Vojtka Löw-Beerově vile v Brně již mnoho měsíců pracovali, tak její realizace není s ohledem na vývoj situace možná.

Těšili jsme na všechny příznivce obrazů Antonína Vojtka, na milovníky naší nádherné jižní Moravy, na obdivovatele architektonického skvostu.

 

Budeme věřit, že se v Brně spolu sejdeme...někdy, někde...

Jitka a Antonín Vojtkovi (březen-duben 2020)

18. května2020
HALOOO! VÝZVA! :-)

Vážení výtvarníci, těšíme se na nové kontakty, na nové obrazy, nové zážitky, těšíme se na VÁS.

Galerie 99 Břeclav . výzva pro výtvarníky

 

PŘEKLÁDÁME NA NEURČITO - ZRUŠENO

15. května2020
Zahalená krása - Lenka Vojtěchová

Lenka Vojtěchová - Zahalená krása - výstava obrazů

Vážení přátelé a příznivci výtvarného umění,

v těchto dnech připravujeme instalaci obrazů v Galerii 99 v Břeclavi nové autorské výstavy Zahalená krása Lenky Vojtěchové.

Výstavu zahájíme 15. května 2020 a ukončíme 10. července 2020. Z nařízení vlády, které respektujemem, není možné výstavu zahájit venrisáží, ale jistě se přijdete podívat v průběhu následujícíh týdnů.

S Lenkou Vojtěchovou se můžete krátce setkat v pátek 15. května v čase od 17 hodin.

Těšíme se na vaše návštěvy a budeme aktualizovat podmínky, za kterých bude provoz galerie a zhlédnutí výstavy možné.

Lenka Vojtěchová - výstava Galerie 99 Břeclav

 

V souladu s aktuálními nařízeními ale musíme všichni v Galerii 99 počítat s několika důležitými opatřeními:

 

1. Používání předepsaných ochranných pomůcek – vstup do galerie bude umožněn pouze osobám používajícím prostředky pro zakrytí nosu a úst (respirátory, roušky, ústenky, popř. šátky či šály) – ty musí být používány nepřetržitě po celou dobu pohybu v Galerii 99.

 

2. Omezení počtu návštěvníků - budeme aktualizovat.

 

3. Omezení kontaktu mezi návštěvníky – při návštěvě galerie jsou návštěvníci povinni dodržovat od sebe odstup min. 2 m (neplatí pro rodiče s dětmi)

 

4. Desinfekce – v galerii bude pro nakupující k dispozici desinfekce rukou.

 

Lenka Vojtěchová - výstava Galerie 99 Břeclav

 

 

 

11. května2020
Galerie 99 - NEZAHÁLELI JSME

připravujeme, ale toto je datum, kdy bychom mohli opět otevřít

PROSÍM, RESPEKTUJTE VŠECHNA DOPORUČENÍ VLÁDY PŘI NÁVŠTĚVĚ GALERIE. DĚKUJEME.

 

Galerie 99 Břeclav

 

 

 

Z důvodu mimořádných vládních opatření v souvislosti s pandemií COVID-19 zůstane Galerie 99 Břeclav až do odvolání uzavřena.

 

Otevření plánujeme dle nařízení vlády od 11. května 2020 a pro veřejnost bude přístupný výstavní prostor v pravidelném otevíracím čase

od 12. května 14- 17 hodin.

Až do odvolání jsou zrušeny všechny akce pro veřejnost- semináře, kurzy, setkávání, vernisáže a budeme reagovat na vývoj situace a doporučení.

S ohledem na tuto situaci nebude možné dodržet původní výstavní plán pro rok 2020 v jeho plném rozsahu.

A vlastně nikdo neví, co přinesou následující měsíce a co bude možno zrealizovat.

Nebylo to vždy v minulých týdnech lehké. Ze dne na den jsme museli zrušit, změnit a upravit všechny pracovní i rodinné plány.Ale podařilo se nám pár projektů připravit a dokončit. Například…

Vyšel cestovatelský Magazín Moravia – PÁLAVA , kde je rozhovor s A. Vojtkem.

Vyšel časopis Veronica, kde je titul, rozhovor a ilustrace od A. Vojtka.

Připravili jsme velikonoční výtvarný a literární příspěvek do rodných Horních Bojanovic A. Vojtka.

Zapojili jsme se do projektu galerie ArtPeriskop a do dalších pracovních aktivit.

Připravili jsem dvě videa, která jste mohli vidět tady – z Galerie 99 To jste ještě neviděli a zrození obrazu Jaro 2020 A. Vojtka Život se nezastavil.

Antonín Vojtek nepřestal pracovat a malovat. Snad se o jeho nové obrazy „podělíme“ na nějaké další výstavě.

 

Jako rodina jsme byli stále spolu v karanténě, to nás zocelilo nesmírně. Možná máte podobnou zkušenost.

 

Můžete stále sledovat veřejný profil Fc nebo naše novinky.

Také tady máme pro vás nový E SHOP, který postupně doplníme. Podívejte se.

 

Přejeme všem příjemné následují dny a hodně energie k návratu do jiných kolejí. Věřte, že to ani pro nás není snadné, tak se těšíme na všechny podněty a nápady...Stále jsme tady pro vás.

 

s úctou Jitka a Antonín Vojtkovi ( duben 2020 )

 

Galerie 99 Břeclav

 

p.s. náš doubek vysazený u Galerie 99 se konečně zazelenal.

 

3. dubna2020
LENKA VOJTĚCHOVÁ a její lidské příběhy na plátně

Lenka Vojtěchová v Galerii 99

Situace v těchto dnech je složitá, ale přesto s nadějí plánujeme další výstavy.

Od 3. dubna do 28. května 2020 můžete navštívit výstavu olejomaleb malířky Lenky Vojtěchové, která se ve své tvorbě vyjadřuje k životu lidí. Shlédnete tak poutavé portréty lidí s jejich příběhy. Malířka reaguje na dění, které ji obklopuje a vytváří dílo zcela současné, srozumitelné, s jistými tahy štětce a razancí.

 

Víme, že se vernisáž neuskuteční, tušíme, že je v nedohlednu i osobní setkání s autorkou, o které jsme vás nechtěli ošidit...kéž bychom to mohli co nejdříve napravit.

 

 

Čekejte, prosím, na aktuální informace.

17. března2020
Salon filmových klapek Zlín

Klapka pro Salon...A. Vojtek

Milí přátelé, jak víte, spolupráce funguje již 12 let.

Právě tu 12. klapku zatím můžete vidět v Galerii 99 v Břeclavi ale neváhejte, za chvíli dostane závěrečný lak a "poletí" do Zlína, aby si užila velkolepý výlet KLAPKA TOUR. No a my se budeme těšit na festival.

 

A. Vojtek a klapky pro festival ve Zlíně

 

KLAPKA TOUR 2020

Divadlo Hybernia, Praha: 17/3 – 29/3 2020

ŠKODA Muzeum, Mladá Boleslav: 31/3 – 14/4 2020

Galerie Bohéma, Olomouc: 16/4 – 28/4 2020

Galerie Vaňkovka, Brno: 30/4 – 12/5 2020

OZC Zlaté Jablko, Zlín: 14/5 – 26/5 2020

 

A. Vojtek Filmový festival pro děti a mládež Zlín

 

PŘESUNUTO NA ZÁŘÍ 2020

 

10. ledna2020
Výstava TO JSTE JEŠTĚ NEVIDĚLI Narozeninové setkání s A. Vojtkem 68 nebo 86

Tak ona ta 68 také není úplně špatná...uvidíme se v novém roce 2020.

Antonín Vojtek

 

Přpravujeme výstavu A. Vojtka TO JSTE JEŠTĚ NEVIDĚLI a opravdu, neviděli. Když přijdete, uvidíte :-).

 

A. Vojtek výstava To jste ještě neviděli

 

V pátek 10. ledna 2020 v den narozenin A. Vojtka bude zahájena výstava jeho nejnovějších obrazů s názvem To jste ještě neviděli průběžnou vernisáží od 14-17 hodin. Bude zde vystavena nová klapka s motivem ledňáčka, olejomalby, ale také si můžete prohlédnout novinku, kterou jsme pro všechny návštěvníky připravili. Těšíme se, že se přijdete podívat. Budete překvapeni. Zahajujeme třetí desítku existence galerie a budeme rádi za nápady a postřehy pro naši práci. Výstava potrvá do konce března.

 

A. Vojtek klapka pro Filmový festival Zlín 2020

 

Klapka pro Zlín. Projekt Salon filmových klapek Zlín je již od roku 1998 nedílnou součástí Zlín Film Festivalu a po celou dobu podporuje ty nejtalentovanější začínající filmaře. Antonín Vojtek právě dokončuje již 12. klapku v pořadí. Uvidí ji diváci nejen na aukci ve Zlíně, ale také od března do května v rámci putovní výstavy Klapka Tour 2020 po celé České republice. Opět tak A. Vojtek pokračuje v podpoře mladých umělců a také v propagaci naší jižní Moravy.

 

 

24. prosince2019
Vánoce v Galerii 99 Břeclav + PF 2020

Galerie 99 Břeclav

 

Vážení a milí příznivci, zastavte se, připravujeme novou kolekci výtvarných děl. Uvidíte pestrou nabídku, která potěší a jistě zaujme každého z vás.

Investujte do kvalitních výtvarných děl pro radost svou i svých blízkých.

Těšíme se na všechny !!!

 

Pf 2020 Galerie 99 Jitka a Antonín Vojtkovi

 

provoz Galerie 99 v prosinci

 

Poslední otevírací den v roce 2019 je pátek 20. prosince.

Pro vážné zájemce je možné po domluvě otevřít kdykoliv.

Pro veřejnost zavřeno do 9. ledna 2020.

 

*****************************************************************************

Antonín Vojtek mandloňový sad Hustopeče

 

Vážení a milí přátelé,

 

možná pospícháte, možná právě odpočíváte…posíláme vám PF 2020 s pozdravem z

ateliéru, z mandloňového sadu, z Mandlárny. Zastavte se na chvilinku a

podívejte se na unikátní mandloňový sad.

 

PF 2020 ve fotografiích najdete zde.

 

Byl to krásný čas, který jsme spolu v roce 2019 prožili. Byl to rok, ve

kterém jsme se nezastavili…Mějte se krásně a chcete-li, na viděnou v novém

roce 2020.

 

 

S úctou a nadějí

 

Jitka a Antonín Vojtkovi

3. prosince2019
20 let Galerie 99

Galerie 99 má za sebou 20 let činnosti

20 let jsme tady pro VÁS v Galerii 99 v Břeclavi na Slovácké ulici. Zahájili jsme provoz 3. prosince 1999, uspořádali téměř 300 autorských, tematických a kolektivních výstav. Připravili jsme přes 20 velkých setkání, pozvali vzácné hosty, vydali katalogy, knihy, pohlednice, kalendáře, zapsali jsme zajímavé rekordy do České knihy rekordů.

Propagujeme jižní Moravu po celé České republice i v zahraničí. Organizujeme besedy, přednášky, koncerty, kurzy. Věnujeme se zdarma poradenství a konzultacím, službám souvisejícím s výtvarným uměním, pomáháme začínajícím výtvarníkům, fotografům, tvůrcům. Máme za sebou 20 let každodenní práce, která nám přináší radost a uspokojení.

Galerie je místem, kde se lidé mohou setkávat a poznávat.

Galerie je místem, kam můžete přijít i vy, abyste nás inspirovali a motivovali. Přijďte s nápady, s návrhy, co by se zde mohlo dít. Vždy jsme byli pro všechny návštěvníky otevření. Vždy jsme nezapomínali pomáhat potřebným. Bylo to naplněných 20 let, byla to léta úspěšná i těžká. Byl to náš život, ve kterém máte místo i vy, kteří nám tolik let zachováváte přízeň. Bez vás to dál nepůjde.

Galerii provozujeme jako místo, kde si můžete koupit kvalitní umění. Ale také jako místo setkávání se milovníků umění, místo osvěty a kulturní oázy uprostřed stále komerčnější vřavy. Vernisáže nemají být jenom nudnou akcí, ale jde zde vždy také o hudební obohacení. Akce mají přátelskou a rodinnou atmosféru a ti, kteří si k nám zatím nenašli cestu, jsou srdečně vítáni!

 

Přišel čas, kdy jsme chtěli, aby nám toto výročí připomínalo něco úplně nového. Naše volba byla jasná, protože v přírodě nabíráme energii pro další práci. Ano, u Galerie 99 vyrostl v těchto dnech nový dub. Dub, který malíř A. Vojtek tak rád maluje, který k naší krajině patří. To je naše forma oslavy. Za velkou pomoc při realizaci našeho nápadu děkujeme Iloně Vybíralové, Filipu Šálkovi a Technickým službám města Břeclavi.

 

Na další setkání se těší Jitka a Antonín Vojtkovi

Jitka a Antonín Vojtkovi Galerie 99 Břeclav

 

 

 

Galerie 99 Břeclav - široká nabídka výtvarných děl

 

30. listopadu2019
NÁVRAT do Podívína 225. výstava

PODIVÍN výstava A. Vojtka

Vážení přátelé, budeme se těšit na setkání v městě královském, v městě Podivíně, kde malíř Antonín Vojtek žil a pracoval.

 

A. Vojtek, kolorovaná kresba Podivín

Zahájí zde 225. samostatnou výstavu ve svém životě a určitě to bude krásné setkání. Výstava se bude konat ve Spolkovém domě Palackého 390/28, 691 45 Podivín. Během zahájení 30. listopadu proběhne i autogramiáda knihy Hledání lásky k rodnému kraji.

Rádi vás uvidíme.

 

Antonín Vojtek v Podivíně

17. listopadu2019
17. listopad Antonína Vojtka

Antonín Vojtek a Revoluce 1989

 

Psal se rok 1968, žil jsem v Hustopečích. Brzy ráno mi nad hlavou přelétala letadla, po silnici jely tanky a obrněné transportéry. Lidé byli v šoku a já taky. Bral jsem všechno opravdově. Lidé zatínali pěsti a hrozili. Kdo uměl a dokázal se vyjádřit veřejně, činil tak. Psal jsem nápisy po stěnách proti vstupu vojsk. Právě v té chvíli šla kolem kolegyně, která okamžitě moji činnost nahlásila ve škole. Události v mém životě nabraly rychlost. Byl jsem nucen téměř 20 let vykonávat dělnická povolání. Třeba jsem byl pracovník JZD na vinici s motykou, pak slévačem ve slévárně v Kovolitu Modřice, zámečníkem, skladníkem, svářečem, natěračem a nakonec výtvarníkem závodu. Téměř 20 let jsem čekal na to, že se něco změní. Téměř 20 let jsem byl považovaný za člověka vyřazeného ze společnosti, na kterého si každý mohl ukázat prstem. Ve volných chvílích jsem se věnoval výtvarnictví a získal a vypracoval si renomé tím, že jsem byl přijat do celorepublikové organizace Fondu výtvarného umění. Vlastnil jsem tak průkaz umělec republiky. Rok 89 jsem přivítal v Podivíně, kam jsem se uchýlil po řadě let perzekuce a sledování StB. Události roku 89 se staly pro mě vysvobozením. Svoboda vytvořila v mém nitru euforii a já se musel vyjádřit i výtvarně. V roce 68 vzniklo výtvarné dílo na protest proti okupaci s názvem Zemřela láska. V roce 1989 jsem vytvořil 5 olejomaleb, cyklus Revoluce, které vyjadřovaly pocity zrození svobody.

A. Vojtek 2019

 

Antonín Vojtek 1968 Zemřela láska

 

FOTO z ateliéru vzniklo pro Nejvíc véček – rekord pro 17. listopad 89

Dobrý den,

zdravíme Vás z Pelhřimova – města rekordů!

U příležitosti oslav 30 let svobody a demokracie vyzýváme veřejnost k vytvoření společného rekordu, který spočívá ve shromáždění co nejvíce fotografií se symbolem vítězství – „véčkem“ (oblíbeným gestem pana prezidenta Václava Havla, gestem spjatým se sametovou revolucí).

Z naší strany se jedná o srdeční záležitost a snahu upozornit na důležitost boje za svobodu a demokracii. Budeme poctěni, když se připojíte a případně pozvete další:

Nejvíc véček – společný rekord k oslavám 30 let svobody a demokracie – dejme dohromady nejvíce fotek se symbolem vítězství – „véčkem“. Více na www.nejvicvecek.cz.

 

Antonín Vojtek - dělsnická kariéra asi rok 1972

 

Setkání s paní redaktorkou Ivou Haghofer je inspirující. Vzpomínání s dalšími dotázanými najdete zde.

 

 

 

16. listopadu2019
Bude to lahodné

a zatím víc neprozradíme :-), ale až přijde čas, vše vám představíme.

 

Antonín Vojtek Mandloňová víla

JE NA SVĚTĚ.

NARODILA SE MANLOŇOVÁ VÍLA...

 

Mandlárna- Hustopeče- Mandlovka

 

„ÚPLNĚ NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE DĚLAT RADOST“, řekl Antonín Vojtek v sobotu 16. listopadu, když jsme se sešli v Mandlárně v Hustopečích. A věřte, bylo to KRÁSNÉ a plné RADOSTI. Kmotrou celého setkání se stala Petra Hapková a zpěvem písní od Petra Hapky nás okouzlila. Během odpoledne byly předány dary pro Diakonii Betlém a Nadaci Leontinku. Starostka Hana Potměšilová převzala pro charitativní účely také jeden z darů.

Díky všem, Katce Kopové a celému týmu nejvíce. Ochutnali jsme novou zlatou edici Mandlovky z akátového a dubového sudu, máte se opravdu na co těšit. Obě lahve jsou letos exkluzivně zdobeny aktem, který nakreslil Antonín Vojtek. Jsou věnovány k jeho 85. narozeninám, a tak jsme na tomto setkání nemohli chybět.

 

fotografie najdete na veřejném profilu Fc

20. října2019
Výstava Antonína Vojtka Předklášteří u Tišnova

Antonín Vojtek

Milí přátelé, díky skvělé spolupráci s ART PERISKOPEM se můžeme setkat s obrazy Antonína Vojtka, s Antonínem Vojtkem a dalšími umělci. Bude to krásné setkání k 85. narozeninám Antonína Vojtka. Přijďte.

Antonín Vojtek výstava v Předklášteří u Tišnova 2019

12. října2019
Antonín Vojtek a oslava 100 let GYMNÁZIA v Hustopečích

Antonín Vojtek GYMNÁZIUM Hustopeče

Antonín Vojtek v Hustopečích v roce 1952 maturoval na zdejším gymnáziu, později zde žil a pracoval. Rád se vrací na místa, která důvěrně zná, kde má přátele. Proto se můžete nyní setkat s jeho obrazy v budově gymnázia, ve škole, která slaví letos krásnou stovku. Přijal pozvání a těšíme se na setkání!

Výstava bude zahájena 5. října a ukončena 12. října. Přístupná bude podle přiloženého plakátku.

10. října2019
SVĚTLUŠKA 2020 - 26. 9. a 10. 10. s O. Kepkou

Vojtek pokřtil v Praze kalendář. Kmotrem se stal herec Kepka. Foto zde.

 

UŽ JE HOTOVÝ A JE KRÁSNÝ !!!

 

Vážení přátelé, příznivci výtvarného umění nebo krásné jižní Moravy,

na kalendáři 2020 se pracuje, včas se dozvíte podrobnosti. Bude mít svůj "křest", svá prodejní místa a také budeme mít v prodeji v naší Galerii 99 omezený počet kusů. Bude krásný, máme se na co těšit a udělat také radost nadaci Světluška.

 

Možná potkáte obrazy na místech, kde by jste je nečekali. Děkujeme za podporu a spolupráci všem zúčastněným. Výborně CityTools.

Antonín Vojtek pro Světlušku 2020

 

Kmotrem kalendáře Antonína Vojtka pro rok 2020, který vznikl pro nadaci Českého rozhlasu SVĚTLUŠKA, se stal Ondřej Kepka. Těšíme se na setkání v Praze 26. září a v Brně 10. října. Kalendář můžete zakoupit také v naší Galerii 99 v Břeclavi, zasíláme i poštou.

Velkoformátový kalendář obsahuje titul, 12 měsíců , list o Světlušce. Jedná se o limitovanou edici na kvalitním papíře. Množství je omezeno. Pro nás je to v pořadí 18. kalendář, který má zajímavou kmotru a nyní kmotra. přijďte se na námi potěšit. Přijďte si udělat radost, taková možnost se už opakovat nebude. Děkujeme , že jste nás podpořili v hlasování a můžete pomáhat s námi.

Světluška - pozvánka na křest a autogramiádu 2019

 

V napsalo se najdete trochu informací...Světluška například zde

28. září2019
DOA 2019

Dny otevřených ateliérů 2019

Antonín Vojtek DOA 2019

 

V roce 2019 máte pouze v sobotu možnost navštívit ateliér A.Vojtka. Jste srdečně zváni.

17. září2019
BOHUMILA KOPCOVÁ výstava

Galerie 99 v Břeclavi v rámci své výstavní činnosti představí malířku Bohumilu Kopcovou.

Bohumila Kopcová se narodila v roce 1956. Žila v Podivíně, později v Lednici, kde se intenzivně věnovala své výtvarné činnosti. Již v roce 1988 se stala členkou Českého fondu výtvarných umělců, což svědčí také o kvalitě její práce. Své obrazy prezentovala na řadě autorských výstav.

Celý svůj život věnovala malbě obrazů. Inspiraci nacházela v přírodě, v květinách všech druhů a barev. Věděla jak krásné a inspirativní je nahé ženské tělo a také jej do svých obrazů ráda komponovala. Nechávala promlouvat své vnitřní emoce a ty pak prostřednictvím svých obrazů sdělovala pozornému divákovi. Bohumila Kopcová si vytvořila osobitý způsob výtvarného projevu.

Její životní tvorbu přerušila její předčasná smrt, kdy ve svých 55 letech opustila tento náš svět, ale její obrazy zůstaly. V galerii nyní máte jedinečnou možnost shlédnout část její tvorby. Přijít se potěšit a nechat na sebe působit ojedinělá díla, která podněcují naši fantazii.

Výstavu zahájíme 17. září 2019 v 17 hodin. Na vernisáži vystoupí a v galerii se poprvé představí skvělé muzikantky Mirka Šubíková a Milka Zlámalová . Úvodního slova se ujme paní kastelánka Ivana Holásková.

Prodejní výstava potrvá do 10. listopadu 2019.

 

Bohumila Kopcová

31. srpna2019
KRÁSNÉ LÉTO 2019

Víkend otevřených zahrad 2019

 

Vážení a milí přátelé, přejeme Vám všem krásné letní měsíce a těšíme se na setkání.

Právě probíhají tyto výstavy, které jsme mohli uskutečnit díky pozvání a spolupráci s výbornými galeriemi. Věřte, že nás tolik příležitostí těší, ale není to až tak obvyklé. Byl to velmi náročný čas. Více v našem archivu.

Novinky budeme doplňovat.

 

OHLÉDNUTÍ ZA KRÁSNÝ LETNÍM SETKÁNÍM V RÁMCI VÍKENDU OTEVŘENÝCH ZAHRAD 2019 NAJDETE TADY. Sídlo firmy Květ v Blažovicích u Brna.

 

Přijměte pozvání:

Galerie 99 Břeclav PRO RADOST II. kolektivní výstava 7. května - 31. srpna 2019

Galerie SKLENĚNKA 1. května - 27. června, Březina 3, u Tišnova

Art penzion galerie Karlovice 18. května - 19. července 2019

AD Galerie Praha 4.června - 6. srpna 2019

Barokní sýpka Sokolnice Domov s duší 15. června - 28. června 2019

Víkend otevřených zahrad 2019 proběhlo

 

Antonín Vojtek

 

 

Galerie 99 neplánuje dovolenou, ale je možné (výjimečně), že z důvodů nečekaných letních návštěv v ateliéru A.V., může být provoz pozměněn. Proto, prosíme, pokud k nám cestujete z daleka, informujte se o otevírací době. Těšíme se na vás a neradi bychom setkání s vámi promeškali.

 

Děkujeme za pochopení!

 

Přejeme vám krásná letní setkání a šťastný návrat z cest !

s úctou Jitka a Antonín Vojtkovi

 

Antonín Vojtek Víkend otevřených zahrad 2019

 

 

🌿💙🌿 ZE ŽIVOTA MALÍŘE A.V. 💙🌿💙

 

Ve vysoké trávě jsem

 

krásnou dívku zřel.

 

Den byl horký,

 

řeka vlahá.

 

Jak v kolébce dítě

 

tam zlatovláska spala,

 

nahá.

 

Na její krásu jsem v té chvíli

 

chorál pěl.

 

Kdo v travinách

 

tu krásku zapomněl?

 

Nebyl čas zevlovat,

 

nad otázkou hloubat.

 

Obraz jsem uložil

 

v mysli své

 

a tiše začal couvat.

 

A.V.

31. srpna2019
Narozeninový rok A. Vojtka - výstavy na místech, kde žil a pracoval

Vážení přátelé a příznivci výtvarného umění,

Antonín Vojtek svůj narozeninový rok oslaví dalšími výstavami na místech kde žil a pracoval. Budou to kromě Břeclavi 24.1. 2019, Prahy 4.6. 2019, také Hustopeče ( říjen) a Podivín ( prosinec). Na Vysočinu jezdil od mládí a můžete se těšit také jeho na výstavu v Předklášteří u Tišnova( říjen).

Těší se na setkání s Vámi a Vašimi přáteli.

 

Podrobnosti postupně doplníme.

 

Antonín Vojtek Jižní Morava

 

Rozhrnul jsem zelený parapet

a tebe spatřil,

čarokrásný svět,

tvých bílých křídel vzlet.

Mé oči se do tvé běli vpíjely,

má labuti,

můj bílý anděli.

Antonín Vojtek z knihy Hledání lásky k rodnému kraji

20. července2019
SETKÁNÍ přátel jižní Moravy

.4. Setkání přátel jižní Moravy 2019

 

Rádi jsme se stali součástí 4. Setkání přátel jižní Moravy...KDOPAK HO VYHRAJE??? Děkujeme za pozvání, za inspirující setkání s Františkem a Janem Záhorovými a těšíme se pod břeclavský zámek 20. července 2019. Hlasujte na I love Jižní Morava Nejkrásnější krojový pár jižní Moravy 2019.

 

Antonín Vojtek

29. června2019
VELIKÁNI

Velikáni 2019

HODNOTA UMĚLECKÉHO DÍLA SE NEMĚŘÍ ROZMĚRY, ALE TÍM, JAK OBSTOJÍ V ČASE…Každý člověk si více či méně uvědomuje svou marnost a nicotnost. Nejintenzivněji se touto otázkou zaobírají umělci. Jsou citliví a ve chvílích nejtěžších se obracejí ke své tvorbě.

Přijďte se podívat na díla významných autorů. Přijďte se na chvíli zastavit do výstavního prostoru MMG v Břeclavi, do nádherné synagogy. Přijďte a nechejte na sebe působit obrazy, které jsou připraveny pro letošní kolekci výstavy Velikáni. Čeká vás rozmanitá podívaná.

15. června2019
DOMOV S DUŠÍ 220. výstava A. Vojtka

Sokolnice DOMOV S DUŠÍ 220. Výstava A. Vojtka

SÝPKU ZNÁME UŽ MNOHO LET, VLASTNĚ OD ZAČÁTKU dlouhé CESTY Jolany K JEJÍ OBNOVĚ. MOC SE TĚŠÍME, BUDE TO ZÁŽITEK.

začínáme v 16 hodin...více tady

 

 

Tudy kráčela historie. Navštivte Domov s opravdovou duší.

 

Přijměte naše pozvání a přijďte si prohlédnout citlivě zrekonstruovanou barokní sýpku z roku 1745. V budově se nachází 21 nových luxusních bytů. Každý s vlastním neobyčejným příběhem.

 

Během akce budou v menších skupinkách probíhat komentované prohlídky s možností nahlédnout do ukázkového bytu.

 

Společenská místnost sýpky ožije první výstavou. Těšit se můžete na vernisáž obrazů malíře jižní Moravy, mistra Antonína Vojtka. Pan Vojtek pořádá už svou 220. výstavu a při příležitosti jeho 85. narozenin vydal ojedinělou publikaci Hledání lásky k rodnému kraji, vyznání krajině pod Pálavou, která bude na vernisáži k dispozici.

 

Pokud máte zájem o prohlídku sýpky a ukázkového bytu, rezervujte si své místo na mailu jolanazouharova@seznam.cz, nebo zavolejte na číslo +420 777 674 343.

 

Těšíme se na vás :-)

9. června2019
VÍKEND OTEVŘENÝCH ZAHRAD 2019

Víkend otevřených zahrad 2019 - Blažovice Antonín Vojtek

Pár vzpomínek z roku 2018...fotografie najdete zde.

Víkend otevřených zahrad 2018 A. Vojtek Blažovice

Chystáme několik překvapení.

MANDLÁRNA

4. června2019
85. narozeniny A. Vojtka v Praze

Antonín Vojtek v Galerii AD v Praze 2019

Milí přátelé, uvidíme se na vernisáži v úterý 4. června 2019 v 18 hodin v AD Galerii v centru Prahy na Uhelném náměstí 11 v legendárním objektu Platýz...s Modrým cimbálem a dobroty z jižní Moravy a hlavně nová kolekce obrazů A. Vojtka z krajiny pod Pálavou...z Moravy...těšte se...začínáme v 18 hodin...

 

A. Vojtek - pozvání do AD Galerie Praha

 

 

Můžete se těšit na herečku Slávku Hozovou a Blue Romantic Cimbal.

Připravujeme ochutnávku mandlovice a mandlových likérů z Hustopečské mandlárny.

Nebudou chybět skvělá vína Vinselektu Michlovský.

Prostě super den!

MANDLÁRNA Hustopeče

 

Detaily najdete na veřejném profilu Fc :-).

26. května2019
59. ročník Zlín Film Festivalu – Mezinárodní festivaL filmů pro děti a mládež.

JEŠTĚ PÁR DOTYKŮ A ZÁVĚREČNÝ LAK A KLAPKA MŮŽE DO SVĚTA...držíme palce :-).

 

Antonín Vojtek KLAPKA 2019 Filmový FESTIVAL Zlín

 

Klapka Tour bude mít šest zastávek a ukončí ji tradiční aukce v době konání 59. ročníku Zlín Film Festivalu – Mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež.

 

Antonín Vojtek Salon klapek Filmový festival Zlín

Praha, Divadlo Hybernia / 12. 3.–25. 3., vernisáž: 12. 3. 2019 od 17:00

Mladá Boleslav, Škoda muzeum / 27. 3.– 8. 4., vernisáž 27. 3. 2019 od 17:30

Olomouc, Galerie Bohéma / 10. 4.–25. 4., vernisáž 10. 4. 2019 od 18:00

Brno, Galerie Vaňkovka / 28. 4.– 9. 5.

Zlín, OZC Zlaté jablko / 13. 5.–22. 5.

Zlín, Kongresové centrum / 23. 5.–26. 5.

Veřejná aukce: Zlín, Kongresové centrum / 26. 5., od 13 hodin

 

ateliér Antonína Vojtka

18. května2019
Nejen ŽENY na horách...výstava kreseb v Art galerie Penzion

Antonín Vojtek Art galerie Penzion - Karlovice

Vážení přátelé, při jarních a letních cestách do hor, navštivte výstavu A. Vojtka v Art galerii PENZION v Karlovicích. Pestrá kolekce vystavených děl upoutá každého z vás.

A. Vojtek v ateliéru 2019

A. Vojtek olejomalba

1. května2019
Prvomájový polibek ve SKLENĚNCE - JULIE

Galerie Skleněnka srdečně zve ve středu 1. května 2019 ve 14.30 hodin

na oblíbenou akci POLIBEK POD TŘEŠNÍ. Zahájení výstavy Julie Vojtkové.

Galerii najdete nedaleko Tišnova v Březině.

rozkvetlá třešeň nepočkala na vernisáž

 

Jako host vystoupí swingová kapela

DÍVKA V RYTMU ZROZENÁ.

 

Julie Vojtková v galerii Skleněnka

 

 

V galerii Skleněnka je k vidění stálá expozice skleněných figurek, vitráží, hutního, rytého a malovaného skla. Od května do září pořádá galerie různé řemeslné akce a výstavy, na kterých jsou k vidění nejen sklářské výrobky, ale také obrazy, šperky, keramika, grafika a dřevěné i kované plastiky.

 

6. dubna2019
(ne)Zapomenutí legionářští bráškové - Velkopavlovicko

Spolek vojenské historie Valtice - vydavatel edice (ne)Zapomenutí legionářští bráškové

Srdečně zveme k zajímavému setkání v obci Kobylí. Malíř Antonín Vojtek se stal patronem nové publikace z edice (ne)Zapomenutí legionářští bráškové - Velkopavlovicko a také patronem legionářů ze své rodné obce Horní Bojanovice.

Bude to krásné zastavení a ohlédnutí v čase. V knize najdete ilustrace A.Vojtka.

12. března2019
Spolek ROZUMĚNÍ

pozvánka spolku Rozumění v Galerii 99 v Břeclavi

 

Výstava výtvarníků spolku Rozumění z Otrokovic. Bude to skvělé setkání, noví autoři v galerii a také úplně nová nabídka výtvarných děl.

Výstavu zahajujeme vernisáží 12. března v 17 hodin, tak přijďte.

24. ledna2019
Antonín Vojtek 215. samostaná výstava v MMG Břeclav

A. Vojtek 24. ledna 2019 v 17 hodin v MMG Břeclav

Antonín Vojtek připravuje...

MMG Břeclav pořádá k 85. narozeninám A. Vojtka 215. samostatnou výstavu obrazů, která se uskuteční za podpory naší Galerie 99.

VERNISÁŽ SE KONÁ V 17 HODIN VE ČTVRTEK 24. LEDNA 2019 V MMG BŘECLAV V MUZEU POD VODÁRNOU.

Výstavní síň najdete ZDE.

Čeká nás neobvyklá, krásná vernisáž výstavy A. Vojtka, kde bude vystavena nová kolekce obrazů, které jste ještě neměli možnost shlédnout. V programu vystoupí skvělí umělci z řad přátel-

zahraje Muzica Bohemica,

skupina Tamaral,

kytarový virtuos Vladislav Bláha.

Ochutnáte výborná vína Vinselektu Michlovský.

 

Hledání lásky k rodnému kraji - Antonín Vojtek

 

Uvítáme novou knihu A. Vojtka Hledání lásky k rodnému kraji, která vznikla za podpory Jihomoravského kraje a FOSFY a.s..

Do knihy přispěly další osobnosti, které mají k naší krajině blízký vztah. Přečíst si můžete ZRCADLENÍ od spisovatele Ing. Jana Kostrhuna, dalšími jsou Jiří Hronek; PhDr. Emil Kordiovský; Rostislav Koštial; Prof. Ing. arch. Mojmír Kyselka, CSc.; Ing. Pavel Mauer; Doc. Ing. Miloš Michlovský, DrSc, Dr.H.C.; RNDr. Rostislav Morávek; MgA. Jan Šimíček; Milan Vojta, MBA, M.A.; Ing. Jan Vybíral; RNDr. Jiří Zahrádka, CSc..

Najdete zde výtvarné vyznání malíře A.V. v 57 olejomalbách a v téměř 140 kresbách.

Publikace je ojedinělá a jedinečná. Je rozsáhlá (240 stran) a kvalitně zpracovaná. Vše odstartoval článek z roku 1972 a nikdo doposud toto téma z řad výtvarníků nezveřejnil.

článek z roku 1972

 

Antonín Vojtek se výstavní činnosti věnuje více než 50 let a 40 let je umělcem na volné noze.

10. ledna2019
58 nebo 85 po patnácté opět v Galerii 99

ateliér Antonína Vojtka z roku 1957

Milí přátelé, malíř Antonín Vojtek se 10. ledna 2019 těší na setkání v Galerii 99 v Břeclavi. Je to jeho narozeninový den, který pravidelně již 15 let slaví setkáním s Vámi. Letos je však pro něho velmi důležité také datum 24. 1. 2019, kdy v MMG v Břeclavi zahájí svou 215. samostatnou výstavu.

 

Strachotín - A. Vojtek

 

Ve čtvrtek 10. ledna to budou jeho 85. neboli 58. narozeniny. Jak rád v žertu čísla obrací, aby si nepřipouštěl, jak ten čas rychle běží. Letos se rozhodl v měsíci lednu a únoru 2019 vystavit své prvotiny, které jsou staré šedesát i více let. Nejde jen o nostalgické vzpomínání, ale také o to, aby všichni, zejména začínající výtvarníci nebo žáci škol, mohli nahlédnout na počátek tvorby úspěšného umělce. Veřejnost tak může konfrontovat tvorbu z padesátých let minulého století s tvorbou dnešní, vyzrálou a stylizovanou.

 

Antonín Vojtek

22. prosince2018
SETKÁNÍ v Horních Bojanovicích

Horní Bojanovice

 

Děkujeme za pozvání a těšíme se!

Jitka a Antonín Vojtkovi

7. prosince2018
Kurz šperk z cínu č. 5

TENTOKRÁT BYL KURZ NAPLNĚN BLESKOVOU RYCHLOSTÍ. SKUPINKA KAMARÁDEK SE ROZHODLA PROŽÍT SPOLEČNÝ ČAS PRO ZMĚNU JINAK.

MOC SE NA NĚ TĚŠÍME.

KURZ ŠPERK Z CÍNU č. 5 v Galerii 99 Břeclav

 

 

 

Přijďte si vyrobit SVŮJ ORIGINÁLNÍ ŠPERK z CÍNU pod vedením šperkařky Elišky Kováříkové.

 

V pátek 7. prosince 2018 v 16.00 - 20.00 hodin v Galerii 99 Břeclav, Slovácká ul. 2587.

 

Cena včetně materiálu 970 Kč.

 

kurz šperk z cínu v Galerii 99 Břeclav

2. prosince2018
SVĚTLUŠKA hlasování pro A. Vojtka

Antonín Vojtek olejomalba motiv z Pohanska

❤️❤️❤️ Přátelé, HLASUJTE, chcete-li pro rok 2020 kalendář A. Vojtka ve větším rozsahu 12+1 obraz.

❤️❤️❤️ SDÍLEJTE, máte-li rádi jižní Moravu. Budeme se RADOVAT A POMÁHAT společně se SVĚTLUŠKOU. Děkujeme za každý hlas. Hezký den.

Autor se vzdal nároku na honorář.

 

HLASOVÁNÍ TADY.

 

STAČÍ tak málo a Světluška se spojí jižní Moravou

 

 

 

18. listopadu2018
Můj rodný kraj 2019 kalendář s obrazy A. Vojtka

Vážení sběratelé, návštěvníci, přátelé!

 

Nový kalendář s obrazy Antonína Vojtka pro rok 2019 Můj rodný kraj bude v prodeji v Galerii 99 v Břeclavi.

V neděli 18. listopadu 2018 v 10.30 hodin slavnostně představíme v břeclavské synagoze kalendář i knihu Horním Bojanovicím s láskou.

V následujících dnech je budeme také rozesílat poštou.

Můj rodný kraj A. Vojtek 2019

 

Cena kalendáře je 200 Kč, poštovné podle aktuálních tarifů.

 

Kalendář má tradiční formát A3, kvalitní papír 300 gr. obsahuje reprodukce obrazů A.V. a fotografií Petra Maláska, má celkem 10 listů. Kalendář je sběratelskou záležitostí, výtvarným dílem a jednoznačně propaguje krásu Jihomoravského kraje, v celé České republice a také v zahraničí. Vydáván v limitovaném počtu.

 

Objednávat lze telefonicky 723 887 977 nebo na adrese vojtkova@vojtek-av.com.

 

Ozveme se vám obratem a domluvíme vše potřebné, věnování, formu úhrady...

 

 

18. listopadu2018
Horním Bojanovicím s láskou - Antonín Vojtek

Horním Bojanovicíms láskou Antonín Vojtek

❤️🌷❤️ Když slunce zasvítí, vesnické domečky s modrou podrovnávkou upoutají pozornost kolemjdoucích. Modrá a bílá nezklame.🌷

 

Něžné vyznání své rodné obci Horní Bojanovice není jen pro rodáky, ale pro všechny, kterým není cizí vztah k rodnému kraji. Tato knížka začala vznikat zcela spontánně, když autor Antonín Vojtek v roce 2017 se svou dcerou Julií obešel celé Horní Bojanovice, aby jí ukázal svou rodnou obec.

Tak vznikla úvodní báseň Horním Bojanovicím s láskou,ve které autor vzpomíná na svůj život před osmdesáti lety a konfrontuje současnost s minulostí. Do knihy přizval také řadu přátel, občanů H. Bojanovic.

 

Děkujeme všem za podporu, pomoc a příspěvky.

 

Publikace je vázaná, černobílá, bohatě ilustrovaná.

Cena 200 Kč.

18. listopadu2018
Křest kalendáře A.V. pro rok 2019 a nové knihy Horním Bojanovicím s láskou

Můj rodný kraj kalendář A. Vojtka 2019 s Petrem Maláskem

Vážení přátelé, srdečně Vás zveme na slavnostní setkání,

na 17. křest...tentokrát s Petrem Maláskem.

Představíme Vám nové obrazy Antonína Vojtka, které najdete v limitované edici kalendáře Můj rodný kraj pro rok 2019. V programu vystoupí výborní umělci a to vše nám přinese příjemné nedělní dopoledne 18. listopadu 2018 od 10.30 hodin v břeclavské synagoze.

 

Zatančí baletka Dominika Marková.

Pod vedení J. Švacha vystoupí Jasmína Láníková a sbor žen z Bulhar za doprovodu CM Matěje Kůrečky.

 

 

 

Důležitou chvílí bude také uvedení nové knihy A. Vojtka Horním Bojanovicím s láskou.

Těšíme se na všechny návštěvníky a děkujeme za podporu jednotlivcům i firmám.

 

VSTUP VOLNÝ

Horním Bojanovicím s láskou Antonín Vojtek

 

DĚKUJEME ZA PODPORU setkání a kalendáře

9. listopadu2018
Šperk z cínu - kurz č.4

ukázka z našeho kurzu

Přijďte si vyrobit SVŮJ ORIGINÁLNÍ ŠPERK z CÍNU pod vedením šperkařky Elišky Kováříkové.

V pátek 9. listopadu 2018 v 16.00 - 20.00 hodin v Galerii 99 Břeclav, Slovácká ul. 2587.

Cena včetně materiálu 970 Kč.

Sdílení vítáno, hlaste se do sz nebo vojtkova@vojtek-av.com, počet účastníků omezen.

 

sledujte informace na Fc

1. listopadu2018
Julie Vojtková HlavaNEhlava - výstava

pozvánka Julie Vojtková MMG Břeclav 2018

Srdečně všechny přátele a milovníky umění zveme na setkání do břeclavské synagogy na zahájení výstavy obrazů HlavaNEhlava Julie Vojtkové.

 

Detaily se připravují a bude to jistě příjemné setkání s "mladou" tvorbou a mladými umělci. Začínáme v 17 hodin 1. listopadu.

 

NA VERNISÁŽI VYSTOUPÍ HOUSLISTA MAREK VEJPUSTEK A TANEČNÍ SKUPINA ACTIWITY D.C..

 

 

MMG Břeclav Julie Vojtková pozvánka 1.11. 2018

16. října2018
Jana Rozková - žena malířka

Krásnou výstavu obrazů připravujeme od 16. října 2018 a zveme vás na setkání s malířkou Janou Rozkovou.

 

Jana Rozková v Galerii 99 břeclav

1   2   3   4   >   >>  

Co nás čeká

DOA 2020
LVHF spojení hudby a obrazů A. Vojtka
POZDRAV Z VERNISÁŽE+ kalendář pro rok 2021

Novinky stručně

Cyklus kreseb Z jižní Moravy 2020
DÁREK hudební - zase jedno poprvé
Jen bílí ptáci...
ZAHÁJENA aktuální výstava v BRNĚ
Setkání KRAJINOU MÉHO SRDCE- výstava

Všechna práva vyhrazena

Použití pouze s písemným souhlasem autora

Galerii 99 nyní najdete také na facebooku

Videa z akcí

 

Užití cookies

Užití cookies

Navštívíte-li webové stránky vojtek-av.com a kteroukoli jejich subdoménu, jsou na nich v některých případech použity tzv. cookies.

Jedná se o tyto případy:

- Hlasujete v anketě: do cookies je poznamenáno, že jste hlasovali, abyste nemohli v téže anketě hlasovat znovu.

- Nakupujete v e-shopu: do cookies se zaznamenávají údaje z košíku i Vaše osobní údaje, které jsou po potvrzení nákupu opět smazány.

- Čtete články: do cookies se poznamená údaj o kliknutí na článek pro účely statistiky čtenosti článku.

Použití cookies můžete kdykoliv zakázat v nastavení svého internetového prohlížeče. Stránky pak budou fungovat stejně s výjimkou výše uvedených funkcí.
Pro nakupování povolte cookies a javascript

JOUDAweb - autorka © Taťána Kubátová, e-mail:obchod@tkweb.cz, web: www.jouda.tkweb.cz            Aktualizováno: 10. 9. 2020